ROLL PLAYER PL

Nowość
Cena detaliczna:
185,00 PLN
Termin wysyłki: 24 godziny
Dostępność: Na wyczerpaniu
 • Opis produktu

Prawdziwi bohaterowie nie pojawiają się ot tak - trzeba ich najpierw stworzyć! Rasa, klasa, charakter, umiejętności, cechy i ekwipunek, każdy szczegół może przesądzić o tym, czy nasz bohater będzie gotowy stawić czoła przeciwnościom i zdobyć sławę i bogactwo.

Pomysł na Roll Player jest prosty - będziecie rzucać kolorowymi kośćmi tak długo, aż uda Wam się stworzyć kompletną kartę postaci bohatera. Co wcale nie znaczy, że postać ta będzie w najmniejszym stopniu przypadkowa, bo w Roll Player każdy wynik rzutu można przekuć na swoją korzyść.

Na przykład do ustalenia cechy inteligencji barbarzyńcy - uwalniając go od nadmiaru egzystencjalnych rozmyślań sprawiamy, że jego szanse na chwałę i bogactwo zdecydowanie wzrosną. A możliwość zakupu odpowiedniego ekwipunku i dodatkowych cech sprawia, że wachlarz opcji taktycznych mamy na prawdę szeroki.

Dzięki temu Roll Player to szybka i łatwa do przyswojenia gra, która jednak potrafi być zaskakująca przy każdym kolejnym rzucie, a żeby wygrać, trzeba będzie nie raz podrapać się po głowie.

Na czym polega Roll Player?
Wiemy już, że Roll Player to gra o tworzeniu postaci. Zabawę zaczniecie więc od wybrania jednej z klasycznych dla fantasy ras (Elf, Krasnolud, Niziołek i Człowiek). Następnie wylosujecie profesję Waszego bohatera (kartę Klasy), a także jej unikatową historię oraz charakter. Wszystkie te elementy będą miały znaczenie w dalszej rozgrywce, a liczba ich kombinacji wpływa wprost na wysoką regrywalność gry.

Dalej wszystko opiera się na rzutach kostkami. Właśnie przy ich użyciu wypełnicie 18 pustych miejsc tworzących poszczególne linie 6 atrybutów - siły, zręczności, kondycji, inteligencji, mądrości i charyzmy. Kości będziecie wielokrotnie zamieniać miejscami i obracać po to, by ich końcowy układ jak najlepiej pasował do wymagań Waszego bohatera (jego rasy, profesji i historii).

Żeby sprawę dodatkowo urozmaicić, do gry dochodzi także wątek rywalizacji. Z innymi graczami będziecie rywalizować o pierwszeństwo na rynku. Tam będziecie mogli wydać zebrane złoto na nabycie dodatkowych cech, naukę zdolności i zakup broni i pancerza. Zwycięży gracz, którego bohater na koniec gry będzie najpotężniejszy, czyli zdobędzie najwięcej gwiazdek reputacji.

Zawartość pudełka:

 • zasady gry
 • mieszek na kości
 • 73 kości (k6)
 • karty rynku
 • karty inicjatywy
 • karty charakteru
 • 4 karty pomocy gracza
 • żetony złota
 • 6 kart postaci
 • żetony charyzmy
 • karty historii
 • znaczniki śledzenia
Producent: Ogry Games
Wiek: 10+
Liczba Graczy: 1 - 4 graczy
Projektant: Keith Matejka
Czas Gry: 60 - 90 minut
Instrukcja: Polska
Wydanie: Polskie
Na wyczerpaniu
Cena detaliczna:
160,00 PLN
AGRICOLA PL: WERSJA DLA GRACZY
Termin wysyłki:
24 godziny
Nowa, odświeżona edycja świetnej gry symulacyjno-ekonomicznej
Na wyczerpaniu
Cena detaliczna:
40,00 PLN
MOJE DINOZAURY
Termin wysyłki:
24 godziny
Pudełko zawiera dwie gry wykorzystujące puzzlowe układanki oraz dwa modele 3D dinozaurów do samodzielnego złożenia. Ponadto do zestawu dołączone są naklejki z dużymi i małymi dinozaurami.
Na wyczerpaniu
Cena detaliczna:
30,00 PLN
TACTIC LOTTO - POTWORY
Termin wysyłki:
24 godziny
Lotto Potwory to klasyczna gra dla najmłodszych członków rodziny. 
Na wyczerpaniu
Nowość
Cena detaliczna:
40,00 PLN
JUŻ CZYTAM - NOWA EDYCJA
Termin wysyłki:
24 godziny
Czy umiecie już czytać, moi drodzy? Jeszcze nie? To nie problem!
Na wyczerpaniu
Cena detaliczna:
35,00 PLN
FIGURAKI
Termin wysyłki:
24 godziny
Podczas gry dzieci uczą się rozpoznawać figury geometryczne: koło, kwadrat, trójkąt i prostokąt. Figury występują w sześciu kolorach, a dzieci rzucają dwiema kostkami. Wylosowane elementy muszą zostać...
Dużo
Cena detaliczna:
89,90 PLN
JEDZIE POCIĄG Z DALEKA
Termin wysyłki:
24 godziny
Za pomocą kafelków budujesz sieć torów, po której jeżdżą twoje lokomotywy. Obserwuj lokomotywy innych graczy i pilnuj, aby nie dojechały do stacji przed tobą!